30.05.2024

Кафедра авіа – та ракетобудування

Кафедра авіа- та ракетобудування

Спеціальність:

134 “Авіаційна та ракетно-космічна техніка”

 Освітня програма: 

ЛІТАКИ ТА ВЕРТОЛЬОТИ (професійна)

ЛІТАКИ ТА ВЕРТОЛЬОТИ (наукова)

1. Люди з давніх давен мріяли про політ. І лише після польотів братів Райт це стало реальністю. Наразі конструювання повітряних суден, супутників і ракет — одна з найцікавіших спеціальностей. Яким би був сучасний світ без авіації та космонавтики? Завданням конструкторів є проведення аеродинамічних розрахунків, розрахунків на міцність, вирішення компромісних задач проектування складних технічних об’єктів тощо. Саме таку роботу здійснюють висококваліфіковані фахівці, підготовку яких забезпечує кафедра авіа- та ракетобудування за спеціальністю 134 “Авіаційна та ракетно-космічна техніка”.

2. Нашими партнерами є: Firefly Aerospace (США), Noosphere (Україна), Boeing (США), ABRIS – DG (Україна), ТОВ “Аеропракт”, АНТК “Антонов”, КД КБ “Луч”ТОВ «Прогрестех-Україна».

Тому випускники нашої кафедри можуть працювати на цих підприємствах.

3.Кафедра має сучасні лабораторії, включаючи препаровані повітряні судна і ракети, а також їхні окремі частини, в яких студенти проводять лабораторні й практичні роботи та наукові дослідження. Окрім того, під час навчання студенти можуть активно працювати в гуртках авіаційної інженерії, ракетно-космічної інженерії, робототехнічної інженерії, зі створення дронів та дрон-рейсингу та інші.

Студенти у своїх дипломних проектах та магістерських дисертаціях розраховують, проектують і виготовлять дистанційно керовані повітряні літальні апарати.

Можливість відчути себе інженером конструктором:✈  МІГ-23 ✈ АН24Т  🚁  МІ 2

4. Вступник, який вибрав нашу спеціальність має можливості:

– навчатися у сучасних лабораторіях, закріплюючи отримані теоретичні знання розв’язанням практичних і лабораторних робіт із використанням сучасних інформаційних технологій, що застосовуються при створенні сучасної авіаційної та ракетно-космічної техніки;

– постійно підвищувати рівень володіння англійською мовою, вивчати частину навчальних дисциплін англійською мовою;

– участі у програмах академічної мобільності Erasmus+;

– отримання стипендії успішними студентами денної форми  навчання;

– проживання у гуртожитках КПІ імені Ігоря Сікорського для всіх бажаючих іногородніх студентів;

– активно проводити своє дозвілля беручи участь у різноманітних виставках і конкурсах, організовуючи спортивні змагання, квести та багато іншого.