12 травня 2019р. у м. Дніпро відбулися всеукраїнські змагання з ракетомодельного спорту Ukrainian Rocket challenge за підтримки Noosphera.
III місце із запуску ракет серед 15-ти команд та приз у 15 тис. грн отримала команда «Сузірʼя», до якої увійшли вихованці секції «Авіа-ракетобудування та механотроніка» Київської МАН Магдич Владислав та Чарпецький Федір, а також студенти-члени гуртка «Авіа та ракетомоделювання»: Якименко Владислав, Максим Скопюк, Гребініченко Ганна, Георгій Тараш та ін.
Вітаємо з перемогою!
![](http://iat.kpi.ua/wp-content/uploads/2019/05/members.jpg)
![](http://iat.kpi.ua/wp-content/uploads/2019/05/preparing.jpg)
![](http://iat.kpi.ua/wp-content/uploads/2019/05/start-1.jpg)