5 травня 2019 р. відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт Малої академії наук.
Учні-слухачі Київської МАН відділення технічних наук, Карягін Гліб та Назар Поночевний, науковим керівником робіт яких є ст. викладач кафедри АРБ та керівник секції «Авіаракетобудування та механотроніка», посіли призові ІІІ місця по секціям: робототехніка з темою роботи “Багатофункціональний наземний роботизований комплекс” (Карягін Гліб, учень 10-го класу) та електроніка з темою роботи “Метод організації розподіленої системи поєднання аудіо-та відеопотоків”(Назар Поночевний, учень 11-го класу).
Вітаємо переможців та наукового керівника з успіхом!
![](http://iat.kpi.ua/wp-content/uploads/2019/05/f1.jpg)
![](http://iat.kpi.ua/wp-content/uploads/2019/05/f2.jpg)
![](http://iat.kpi.ua/wp-content/uploads/2019/05/f3.jpg)
![](http://iat.kpi.ua/wp-content/uploads/2019/05/f4.jpg)