19.04.2024

✈️ Майстер-клас від Гуртка ракетно-космічної інженерії Інституту аерокосмічних технологій | 21.05.2021

І знову сьогодні Центральна районна бібліотека Святошинського району м. Києва “Свічадо” гостинно приймала семикласників, для яких майстер-клас зі створення моделей літаків з дельтавидним крилом провів керівник гуртка ракетомоделювання Інституту аерокосмічних технологій КПІ ім. Ігоря Сікорського Владислав Якименко. У розмові з дітьми йшлося про те, що бурхливий розвиток авіакосмічних технологій та величезний інтерес багатьох країн до космосу призводить до появи неймовірних проектів на кшталт місячного містечка або польоту на Марс. Тому професії, пов’язані з підкоренням неба, набувають все більшої популярності. Кожен з присутніх має шанс отримати відповідну освіту і, за умов усвідомленого вибору та цілеспрямованості, реалізуватися в цій сфері.Які емоції отримали підлітки від творчого процесу, можна побачити на фото. А про задоволення від випробування моделей в дії годі й казати. Схоже, що це була не єдина зустріч з ними.