19.04.2024

🚀 Рейтинг університетів України у 2021 році за показниками Scopus: які виші увійшли в 20

Джерело: Освіта.ua

Як складали список? Результати рейтингу засновані за показниками цитованості наукових статей, опублікованих вишами або їх фахівцями.

У рейтингу українські університети ранжовані за індексом Гірша – кількісним показником, що базується на числі наукових публікацій і кількості їх цитувань.

Портал Освіта.ua оприлюднив щорічний рейтинг українських ЗВО за показниками даних наукометричної бази Scopus.

Результати рейтингу засновано на показниках цитованості наукових статей, опублікованих закладами освіти або їхніми фахівцями.

КПІ посів п’яте місце серед найцитованіших вишів країни.

База даних Scopus регулярно індексує понад 20 тисяч наукових фахових видань з технічних, медичних і гуманітарних наук.