День відкритих дверей 22/02/2020 | Open Day

Сьогодні 22.02.2020 в Інституті аерокосмічних технологій корпус 28, успішно пройшов день відкритих дверей.

Всім дякуємо хто прийшов а також нашим студентам, які допомагали. Ви всі найкращі!!!

#openday #kpi #iat #student #abituriyent #abituriyent2020

🛩 День відкритих дверей Інституту аерокосмічних технологій

На День відкритих дверей Інституту аерокосмічних технологій прийшли школярі, їхні батьки та вчителі. Майбутні абітурієнти познайомилися з викладачами інституту, дізналися про освітні програми. Прогулялися по стендовій залі ІАТ. КПІшники поділилися досвідом, показали свої розробки, продемонстрували запуск ракет та польоти дронів.

День відкритих дверей 22.02.2020 | Open Day

#openday #kpi #iat #student #abituriyent #abituriyent2020