Сьогодні 22.02.2020 в Інституті аерокосмічних технологій корпус 28, успішно пройшов день відкритих дверей.
Всім дякуємо хто прийшов а також нашим студентам, які допомагали. Ви всі найкращі!!!
#openday #kpi #iat #student #abituriyent #abituriyent2020
🛩 День відкритих дверей Інституту аерокосмічних технологій
На День відкритих дверей Інституту аерокосмічних технологій прийшли школярі, їхні батьки та вчителі. Майбутні абітурієнти познайомилися з викладачами інституту, дізналися про освітні програми. Прогулялися по стендовій залі ІАТ. КПІшники поділилися досвідом, показали свої розробки, продемонстрували запуск ракет та польоти дронів.
![](http://iat.kpi.ua/wp-content/uploads/2020/02/FB_IMG_1582564899861.jpg)
![](http://iat.kpi.ua/wp-content/uploads/2020/02/kpi.ua_20200224_172719_0-1024x682.jpg)
![](http://iat.kpi.ua/wp-content/uploads/2020/02/kpi.ua_20200224_172720_1-1024x683.jpg)
![](http://iat.kpi.ua/wp-content/uploads/2020/02/IMG_20200222_215503_083.jpg)
![](http://iat.kpi.ua/wp-content/uploads/2020/02/IMG_20200222_215503_081.jpg)
![](http://iat.kpi.ua/wp-content/uploads/2020/02/kpi.ua_20200224_172720_1-1-1024x683.jpg)