29.03.2024

🚀 Noosphere Space Engineering School оголошує реєстрацію на інноваційний турнір ракетно-космічного спрямування “Star Track V”

Noosphere Space Engineering School оголошує реєстрацію на інноваційний турнір ракетно-космічного спрямування “Star Track V”

Призовий фонд турніру складає — 25 000 ₴
Участь безкоштовна. Формат проведення — онлайн.

До участі запрошуються студенти, аспіранти, інженери, науковці та всі ентузіасти ракетної техніки, які бажають презентувати свої проєкти. Подати заявку можна на сайті: https://startrack.academy/

Більше про Star Track

Команди та індивідуальні учасники турніру мають підготувати та презентувати науковий або науково-практичний проєкт за рекомендованими напрямками (на вибір):

●  суборбітальні дослідницькі твердопаливні ракетні комплекси;
●  суборбітальні дослідницькі ракетні комплекси з рідинним ракетним двигуном;
●  ракета-носій CanSat та апарати типу CanSat;
●  корисні навантаження, науково-дослідні та освітні експерименти для суборбітальних РН;
●  Freestyle: аерокосмічна техніка, технології, матеріали тощо.

Для участі необхідно:

●  подати заявку до 20.11.2020;
●  підготувати рішення та презентацію;
●  презентувати рішення команди у фіналі.

Час проведення фіналу: 21 листопада 2020, 11:00 ~ 17:30 (залежно від кількості учасників)
Місце проведення: онлайн, ZOOM
Подати заявку