26.04.2024

🏆 Успішна участь студента першого курсу ІАТ на фестивалі робототехніки та нових технологій BestRoboFest від компанії ГО «Асоціація Ноосфера»

Дякуючи організаторам #BestRoboFest2019 від #EngineeringNoosphereSchool Інститут аерокосмічних технологій вперше був представлений на фестивалі робототехніки та нових технологій #BestRoboFest у м. Дніпро. Завдяки нашим талановитим та активним студентам, ми долучилися до фестивалю науки і техніки. Студент 1-го курсу кафедри Авіа- та ракетобудування ІАТ, Лідаговський Олексій, змагався у категорії #Freestyle. Він представив власноруч створеного робота. Базові елементи конструкції робота: триколісне шасі, маніпулятор з камерою. При проектуванні базових елементів було використано інтелектуальні модулі Lego Mindstorms EV3 і NXT, які керують сімома рухами: переміщення, оберт колеса на 360 градусів, оберт башти, підйом / опускання стріли, зміна кута (ракурсу) камери, зум і фокус. Для підвищення потужності колісного приводу застосована система Lego Power Functions. В подальшому планується продовжити проектування робота з використанням сучасних електронних компонентів та програмованих мікроконтролерів на базі гуртка «Робототехніка». За таку розробку Олексій отримав спеціальний приз від компанії організатора ГО «Асоціація Ноосфера».