🚀 ГУРТОК РАКЕТО-КОСМІЧНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ запустив моделі ракет у дитячому таборі

ГУРТОК РАКЕТО-КОСМІЧНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ запустив моделі ракет у дитячому таборі

Майстер-клас з ракетомоделювання провели 4 серпня у дитячому освітньо-розважальному проєктному таборі на кіностудії FILM.UA. Учасники гуртка «Ракето-космічної інженерії», що діє на базі Інституту аерокосмічних технологій КПІ, заохочували дітей до знайомства з космічним світом, науковими дослідженнями та розробками у цій галузі.

Зі школярами віком від 8 до 15 років говорили про космос і фільми на космічну тематику, та найцікавіше чекало попереду – запуск двох моделей ракет.

«Діти були надзвичайно зацікавлені, а разом з ними й вожаті. Це дуже приємно», – коментує керівник гуртка Владислав Якименко.