🏆 В Солом’янській РДА привітали найкращих представників студентської молоді

17 листопада має особливе значення для студентів всього світу, адже це – Міжнародний день студента. З цієї нагоди у Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації відбулися урочисті заходи.

Перший заступник голови РДА Олександр Смик привітав студентський актив району і відзначив найуспішніших студентів закладів вищої освіти, що функціонують на території Солом’янського району. Побажав молоді насолоджуватися кожною хвилиною навчання, успіхів та творчих досягнень. Також Олександр Петрович зазначив: «Студенти завжди були авангардом української молоді. Переконаний, що вже в близькому майбутньому ваш досвід і професіоналізм визначатимуть долю всієї держави».

З нагоди Дня студента Солом’янська РДА відзначила найкращих студентів Листами подяки за високі здобутки в навчанні, науковій роботі та активну участь у громадському житті.

Цього року від КПІ нагороди отримали:

🔹Олексій Глубенок, ФЕЛ, 3-й курс, ДЕ-81;

🔹Владислав Якименко, ІАТ, 5-й курс, АК-01мп;

🔹Ярослав Гордієнко, ФЕЛ, 5-й курс, ДК-01мп;

🔹Олександр Левак, ФІОТ, 2-й курс, ІТ-91.Вітаємо й бажаємо нових перемог!