«Місто Професій»

Першою подією, яку б ми хотіли згадати, стало «Місто Професій»- захід, що надає кожній дитині, підлітку та дорослому можливість спробувати себе в різноманітних сферах науки та у інженерії. Завдяки цьому заходу багато дітей можуть вже з ранніх років зрозуміти, чим вони хотіли б займатися впродовж всього життя, а абітурієнти чи звичайні підлітки можуть більше дізнатися про певний факультет, чи інститут нашого університету.

Інститут аерокосмічних технологій представляли члени EUROAVIA Kyiv та гурток ракетомодельного спорту ( @phoenix.rockets ), надаючи кожному бажаючому можливість спробувати зробити літак або ракету!
Цей день був досить виснажливий, але такиииий цікавий, продуктивний, захоплюючий і, звісно ж, залишив нам дуже теплі спогади!

Дякуємо кожному, хто був присутній у той день і сподіваємось побачити вас на наступному заході «Місто Професій»!