KPIAbitFest

Цього грудня в нашому університеті відбулась одна з найважливіших подій цього семестру для НТУУ «КПІ» – KPIAbitFest.

Тисячі майбутніх абітурієнтів мали можливість познайомитись зі всіма факультетами та інститутами, побалакати зі студентами та викладачами, дізнатись про всі моживості, які надає наш університет, побачити своїми очами проекти, зроблені майбутніми інженерами та вченими, які зараз отримують вищу освіту в «КПІ», і навіть обрати свою майбутню професію!

Не дивно, що ентузіазм членів EUROAVIA настільки великий, що ми просто не змогли пропустити можливість стати частиною такого важливого івенту! Ми цілий день представляли Інститут аерокосмічних технологій та EUROAVIA.

Було дуже приємно зустріти таку велику кількість людей, які зацікавлені у членстві в EUROAVIA Kyiv!

Щиро дякуємо всім тим, хто відвідав стенд EUROAVIA й Інституту аерокосмічних технологій!