29.03.2024

✈️ Студенти Інституту аерокосмічних технологій спроєктують та запустять легкомоторний літак

✈️ Студенти спроєктують та запустять легкомоторний літак

Компанія “Аеропракт” і КПІ ім. Ігоря Сікорського підписали договір про співпрацю. Студенти з нуля створять одномісний легкомоторний літак – від проєктування до запуску. За прогнозами, готовий апарат представлять за півтора-два роки з початку роботи.

«Аеропракт» – одна з провідних компаній світу з виробництва легкомоторних літаків – вона випускає близько 100 одно- та двомісних літаків на рік.
Допомагатимуть студентам фахівці «Аеропракту», також компанія надасть матеріали, обладнання, забезпечить сертифікацію та експлуатацію.

Робота над маленьким літаком – можливість для майбутніх авіаконструкторів побачити увесь процес створення готового апарату комплексно, проявити уяву та творчість.

На базі центру «Аерокосмічної інженерії» студенти зможуть з нуля створити одномісний надлегкий літальний апарат. КПІ підписав договір про співпрацю з компанією «Аеропракт».

«Аеропракт» – один зі світових лідерів з конструювання надлегких літаків. За рік підприємство випускає близько 90 літаків.