16.06.2024

📯 КПІАбітFest уже 12 лютого в змішаному та незвичному форматі – КПІАбітTalks!

🔸 Цього разу ви матимете унікальну можливість дізнатися з досвіду запрошених студентів, викладачів та випускників університету, як можна себе реалізувати під час та після закінчення навчання в різних сферах діяльності, а також задати питання заступнику голови приймальної комісії Валерію Можаровському та долучитися до екскурсійної програми.

📌 Якщо ви хочете відвідати КПІ особисто – реєструйтесь. Захід відбуватиметься з дотримання протиепідемічних вимог, тому кількість місць для очного відвідування обмежена. Усі інші бажаючі долучайтеся до онлайн-трансляції в Youtube (https://www.youtube.com/channel/UCv_nvsITutJMu4F3V7WJZng) та в telegram-чаті (https://t.me/vstup_kpi_chat) КПІ Вступник.

📝 Реєстрація
(https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfSbrGnSdzJrmfLzZIGnJpfxjNVVF1WYozlUQdEZmknHDq6nQ/viewform)

🕓 Коли: 12.02.2022 о 12:00
📍 Де: • офлайн: Центр інноваційного підприємництва (https://goo.gl/maps/JpoF1pAVMwvr2aKb7)

(корпус 6 КПІ ім. Ігоря Сікорського, вхід біля танку)
• онлайн: на YouTube (https://www.youtube.com/channel/UCv_nvsITutJMu4F3V7WJZng) та в Telegram (https://t.me/vstup_kpi_chat).

📋Більше корисних матеріалів:
• Каталог вступника 2022 (https://dnvr.kpi.ua/wp-content/uploads/2021/katalog-vstupnyka-kpi-2022.pdf) (перелік спеціальностей, необхідні сертифікати ЗНО, прохідні бали, обсяги державного замовлення тощо);
• Google-календар (https://bit.ly/vstupkpi2022-calendar) з інформацією щодо Днів відкритих дверей факультетів/інститутів, ЗНО, етапів вступної кампанії тощо.