27.04.2024

✈️ Майстер-клас від Гуртка ракетно-космічної інженерії Інституту аерокосмічних технологій | 18.05.2021

Сьогодні на базі Центральної районної бібліотеки Святошинського району м. Києва “Свічадо” в рамках спільного проекту “Бібліокосмодром”, започаткованого ЦРБ “Свічадо” і Київською філією Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. Макарова О.М., відбувся майстер-клас для шестикласників із створення авіамоделей, який провів керівник гуртка ракетомоделювання Інституту аерокосмічних технологій КПІ ім. Ігоря Сікорського Владислав Якименко. Школярі були поінформовані про те, що виявити свої таланти та нахили можна тільки на практиці. І така можливість в них є в гуртках авіа-, ракетомоделювання та дронрейсингу, які функціонують в ІАТ КПІ ім. Сікорського. Льотні якості власноруч зроблених моделей дітлахи випробували на подвір’ї. Заявка на проведення ще одного майстер-класу вже отримана.