19.06.2024

🚀 З’явився топ кращих факультетів України за версією Forbes

Forbes опублікував список 100 кращих факультетів України – в нього увійшли по 10 факультетів в кожному з 10 популярних напрямків.
Не брали до уваги вузи з невеликою кількістю студентів, невисокими вступними балами і ті, у яких немає достатньої кількості факультетів з прийнятною якістю освіти.

Так, за даними Forbes, 90% кращих факультетів знаходяться в Києві, Львові та Харкові, 95% – частина державних університетів, – повідомляє Інформатор. Разом з тим вступний бал в кращі приватні вузи вище, ніж в більшість державних.

У п’яти номінаціях кращими виявилися факультети КНУ ім. Тараса Шевченка, в чотирьох – КПІ ім. Ігоря Сікорського. Обидва вищих навчальних заклади представлені в рейтингу по 16 разів.

У сегменті суспільних наук перше місце отримав соціологічний факультет ХНУ ім. Василя Каразіна. Найвідоміший вуз Лівобережної України представлений в рейтингу 14 разів.

В цілому, в рейтингу фігурують 25 університетів з 8 міст України, при цьому два з них – приватні. Крім того, в матеріалі назвали кращі бізнес-школи України. Перше місце зайняла Київська школа економіки.

ТОП-10 ФАКУЛЬТЕТІВ ПРАВА


ТОП-10 ФАКУЛЬТЕТІВ СОЦІАЛЬНИХ НАУК

ТОП-10 ФАКУЛЬТЕТІВ ГУМАНІТАРНИХ НАУК


ТОП-10 ФАКУЛЬТЕТІВ ЕКОНОМІКИ


ТОП-10 ФАКУЛЬТЕТІВ ТОЧНИХ НАУК


ТОП-10 ФАКУЛЬТЕТІВ ПРИРОДНИХ НАУК

ТОП-10 ФАКУЛЬТЕТІВ МЕДИЦИНИ

ТОП-10 ФАКУЛЬТЕТІВ КОМП’ЮТЕРНИХ НАУК І IT


ТОП-10 ФАКУЛЬТЕТІВ МЕНЕДЖМЕНТУ

ТОП-10 ФАКУЛЬТЕТІВ ПРОМИСЛОВОСТІ