🔴 Поселення в гуртожиток для вступників

Адміністрація інституту аерокосмічних технологій до 24 червня 2020 р. формує і передає до студмістечка завірені списки абітурієнтів, які зареєструвались в АІС «Електронний кампус» для складання іспитів з метою вступу в магістратуру та аспірантуру.

Згідно поданих списків, усім іногороднім абітурієнтам буде надано можливість проживання (на період підготовки до складання іспитів та складання іспитів).

Абітурієнти, які не складуть успішно один з іспитів і будуть недопущені до складання наступних — мають виселитись у двотижневий термін з дати оприлюднення результатів складання останнього з іспитів, до якого вони допущені

Абітурієнти, які успішно склали іспити і отримали рекомендацію до вступу можуть оформити проживання як здобувачі вищої освіти в університеті після виходу наказу про їх зарахування.