20.04.2024

❗️ Студенти Інституту аерокосмічних технологій зустрілися з астронавткою NASA – Гайдемарі Стефанишин-Пайпер

10 жовтня 2019 року студенти
Інституту аерокосмічних технологій
зустрілися з астронавткою NASA – Heidemarie_Stefanyshyn-Piper

Американська астронавтка, цього разу, завітала до Національного авіаційного університету
 Гайдемарі Стефанишин-Пайпер
зустрілась зі журналістами, студентами, викладачами, та всіма хто цікавиться космосом.
Візит зіркової гості відбувся в рамках святкування Всесвітнього тижня космосу за підтримки Посольства США в Україні.

Гайдемарі Стефанишин-Пайпер зазначила:

Цим візитом я сподіваюсь надихнути вас вивчати світ інженерії, фізики тощо, можливо серед вас майбутні космонавти. Згадую часи коли була студенткою, тоді навіть і не мріяла бути астронавткою. Я навчалася на інженерному. Проваливши тест на пілота, спробувала знову, і знову і  мене таки відібрали до NASA .

Вона розказала про складнощі відбору, тренування на землі, особливості будівництва станції у відкритому космосі. Також Гайдемарі поділилась враженнями від польотів та перебування на Міжнародній космічній станції  (МКС), про особливості роботи екіпажу МКС.