🏆 Перемога: Призери конкурсу Vernadsky Challenge 2019-випускники кафедри АРБ

17-18 квітня у будівлі Київського Національного Університету ім. Тараса Шевченка пройшов Noosphere Space Summit – міжнародна конференція, присвячена питанням майбутнього космічної індустрії. У дводенній конференції прийняли участь більше 20 спікерів із США, Європи та Азії.

17 квітня, у рамках Noosphere Space Summit, пройшов фінал конкурсу інженерних стартапів Vernadsky Challenge. Комісія конкурсу відібрала 10 проектів-фіналістів з майже 80 зявок. За результатами фінального пітчингу, призові місця посіли наступні проекти:

1. Esper Bionics – 1 000 000 UAH
  2. MyDraco – 600 000 UAH
  3. Impulsar – 400 000 UAH

Серед переможців 2 місце з проектом MyDraco посіла команда, до якої увійшли випускники та студенти кафедри Авіа- та ракетобудування: Попов Андрій, Семків Тарас, Предаченко Констянтин, Олексій Овчар та Штупун Ярослав (ст. 4-го курсу).

Опис проекту:

Бачення: Ви коли-небудь мріяли про політ?

MyDraco – електричне міське повітряне таксі вертикального зльоту.

Унікальна аеродинамічна схема літального апарату та дальність польоту до 300 км роблять його дійсно цікавою та інноваційною розробкою. Таксі розраховано на одного – двох пасажирів.

Призовий фонд на розробку проекту склав 600 000 грн.

Поздоровляємо та бажаємо їм успіхів у реалізації проекту!