🏆 Змагання з пілотування мультіроторних літальних апаратів 12 квітня 2019 р.

В День авіації і космонавтики 12 квітня 2019 р. в 28 корпусі КПІ імені Ігоря Сікорського відбулися змагання з пілотування мультіроторних літальних апаратів. Польоти проходили в стендовій залі, навколо літаків Ан-24 і МіГ-23, що надавало додаткову видовищність події.

Змагання були підготовлені і проведені викладачами та студентами кафедри систем керування літальними апаратами. Переможцем став студент Денисов Микола. Друге і третє місце зайняли відповідно студенти Зибенко Владислав і Павленко Михайло.

Всі призери отримали від кафедри цінні призи. У церемонії нагородження переможців брали участі завідувач кафедри, заслужений діяч науки і техніки, професор О.В. Збруцький і керівник гуртка безпілотних літальних апаратів Володимир Гавриленко.