🚀 Учні Політехнічного ліцею КПІ Підкорювачі Всесвіту

19 грудня День Святого Миколая

Інститут аерокосмічних технологій Вітає всіх зі Святом.

В цей святковий День до Інституту аерокосмічних технологій завітали майбутні інженери, підкорювачі Всесвіту, продовжувачі слави нашого КПІ імені Ігоря Сікорського – учні Політехнічного ліцею КПІ.

Діти з захопленням змогли відчути себе пілотами, побувавши за штурвалами літаків МІГ-23,  АН24Т та гелікоптера МІ 2.

Відвідали студентскі обєднання та лабораторії, прослухали цікавинки від студентів. Ознайомилися з обладнання та дронами.

Кожен ліцеїст виготовив сам літачок і залишив його собі на згадку про Країну мрій – великий і славетний КПІ та його Інститут аерокосмічних технологій.

Студенти, творці ракет, разом із ліцеїстами здійснили запуск виготовлених ракет. Очі у ліцеїстів від вражень світились немов ясні зорі на небі.

І наостанок в День Святого Миколая майбутні продовжувачі слави КПІ отримали смачні подарунки.

Для співробітників інституту та студентства це були незабутні хвилини щирого спілкування із майбутніми підкорювачами ВСЕСВІТУ. Чекаємо на ВАС наші друзі.