❗️ Космічний турнір Star Track!

Космічний турнір Star Track !
October 09, 2019
Новини для всіх, хто розробляє проекти у сфері космічних технологій!

🏆🚀💡 Космічний турнір Star Track із призовим фондом 25 000 гривень запрошує учасників 🏆🚀💡

Star Trask

Star Track – інноваційний турнір ракетно-космічного спрямування. Захід вже вчетверте проходить під егідою Noosphere. Призовий фонд складає 25 000 гривень.

До участі в турнірі запрошуються студенти, аспіранти навчальних закладів, молоді вчені, ентузіасти ракетної техніки.

Команди та індивідуальні учасники StarTrack мають підготувати і презентувати наукові або науково-практичні проекти за п’ятьма напрямками на вибір:

• суборбітальні дослідницькі твердопаливні ракетні комплекси;

• суборбітальні дослідницькі ракетні комплекси з рідинним ракетним двигуном;

• ракета-носій CanSat та апарати типу CanSat;

• корисні навантаження, науково-дослідні та освітні експерименти для суборбітальних РН;

• Freestyle: аерокосмічна техніка, технології, матеріали.

Для участі командам необхідно:

• подати заявку до 29.10.2019;

• підготувати рішення завдання та презентацію;

• 02.11.2019 на пітчинг-сесії презентувати рішення команди.

Детально ознайомитись з правилами та подати заявку можна на сайті: https://startrack.academy/

Місце проведення: 9-й корпусі Дніпровського національног університету ім. Олеся Гончара

Noosphere Engineering School

Facebook: Noosphere Engineering School